צילומי תדמית, אוויר  ולייף סטייל לעסקים

ב Q ELITE BEAUTY מתמחים בהפקת צילומי תדמית לייפסטייל ואווירה למותגים קיימים ולעסקים בקונספט ייחודיי התפור בדיוק למידותיו של הלקוח שלנו. תהליך בניית ההפקה, יתחיל בפגישה מקדימה, בה נגדיר את הערכים אותם תרצו להעביר, מסר שתרצו לשדר בתמונות והתדמית שתרצו לייצר לעסק. לאחר איפיון הצרכים, נבנה קונספט ייחודי המותאם לערכי המותג שלך. בשלב הבא נבחר לוקיישן לצילומים ונבנה יחד את הקונספט המושלם של כל תמונה עד הפרטים הקטנים ביותר.

בהפקה מוקפדת מקצה לקצה, ניצור בנק עשיר של תמונות איכותיות ומדהימות של המותג שלכם לרשתות חברתיות, לאתר החברה ולכל שימוש שתצטרכו. תמונות איכותיות המשקפות את ערכי המותג, תורמות להעלאת המוניטין של המותג ומחזקות את אמון הלקוחות בחברה, תוך מתן יתרון יחסי מול המתחרים.

ההפקות שלנו מתואמות עד הפרט האחרון בדגש על הפרטים הקטנים ביותר, משלבות סטיילינג ייחודי למותג של הלקוח, איפור ועיצוב שיער מקצועיים, צילום על ידי צלם המתמחה בצילומי אופנה וביוטי. הייחודיות שלנו היא ביכולת לשלב ביזנס ופלז'ר ולגרום לכם ליהנות מכל רגע של ההפקה.

הצצה מאחורי הקלעים ליום צילומים של Q ELITE BEAUTY

הפקה מושלמת בעינינו זו הפקה בה כל הפרטים מדוייקים, בה הסטיילינג מתאים בול ללוקיישן, האווירה סוחפת את כלום, כשהצוות מלא אדרנלין וכולם לא מפסיקים לחייך. רק ככה יוצרים מוצר מושלם