5 טיפים שיעזרו לכם לבלוט ברשתות חברתיות

כבעלי עסק, בוודאות יש לכם מספר פרופילים ברשתות חברתיות שונות, אתר של החברה, אולי אתם כותבים בלוג? מנהלים קבוצה בפייסובק. העניין הוא שיש עוד אנשים כמוכם, שעושים בדיוק את אותו הדבר, מוכרים את אותו השירות. איך מתחרים בכולם? איך גורמים לפרופיל שלכם לבלוט מעל המתחרים?

במאמר זה אנחנו שמחים להגיש 5 טיפים שיעזרו לכם לבלוט מעל המתחרים שלכם בפרופילים במדיה הדיגיטלית וברשת:

  1. מיתוג אחיד: כשלקוח פוטנציאלי נכנס לאתר שלכם, מבקר בדף פייסבוק עסקי שלכם, בפרופיל בלינקדאין, באינסטגרם. כל המדיות צריכות לדבר את אותה השפה. לתת את אותה ההרגשה. באנגלית המושג נקרא look and feel" ". תשתמשו בשפה של המותג שלכם בכל הפרופילים, תשתמשו בלוגו זהה בכל הרשתות החברתיות ובאתר. אחידות בנראות המותג במדיות שונות תחזק את האמינות של השירות שאתם נותנים ויגרום לקהל שלכם להיות מעורב יותר.

טיפים שיגרמו לפרופיל שלכם ברשתות חברתיות לבלוט

  1. תמונות פרופיל מקצועיות : סלפי מלמעלה עם מבט שובב? ביג NO NO! לוקח מספר שניות בודדות לקבל רושם ראשוני עליכם. תדאגו לשדר את מה שאתם רוצים שהלקוחות שלכם יחשבו עליכם. לא משנה באיזה תחום אתם עוסקים, תדאגו שתמונת הפרופיל שלכם תהיה תמונת פורטרט איכותית וברורה.

חן שקליאר ברששת

  1. אודות איכותי: אתם חייבים שיהיו לכם מספר "אודות" עליכם ועל המותג שלכם. לכל פלטפורמה מתאים "אודות" אחר. תדאגו שהאודות שלכם יהיה מותאם לקהל שנמצא באותה הפלטפורמה. הצורה בה תרצו להציג את עצמכם באינסטגרם בו הקהל צעיר יותר ,תהיה שונה לחלוטין מהפייסבוק בו הקבל מבוגר יותר וחייבת להיות כתובה וערוכה בהתאם ובצורה מקצועית. אפשר להעביר מידע רב ולהשאיר רושם חזק בכמה שורות בלבד. תדאגו לנצל אותן היטב. לא כולם יודעים לכתוב בצורה מקצועית ואפקטיבית ועם זאת יש לא מעט אנשים שתמורת סכום לא גבוהה יכתבו לכם "אודות" נפלא.

צילום לעסק | צילום מקצועי

  1. גרפיקה מעולה: תדאגו שתהיה לכם גרפיקה שתדבר את שפת המותג שלכם. פלטת צבעים, פונטים, פילטרים, עיבודי תמונת עם כיתוב, ביטויים גרפיים של הלוגו שלכם חשובים מאוד כשאתם רוצים לשדר מקצועיות.

www.qelitebeauty.com

  1. עדכונים על בסיס קבוע: תשמרו על הפרופילים שלכם דינמיים, תגיבו, תראו מעורבות, תהיו פעילים בקבוצות שונות, תעלו סרטונים ליו טיוב. תהיו כמה שיותר נוכחים בדיגיטל. תישארו תמיד רלוונטיים, תיצרו מעורבות עם קהל העוקבים שלכם. רק ככה תוכלו לשמר אותם ולהפוך אותם ללקוחות נאמנים.

 

סטיילינג תדמית לעסק

Q ELITE BEAUTY הוא בוטיק הפקות אקסקלוסיבי הנותן מענה איכותי לבניית אסטרטגיית נראות לעסקים ואנשים פרטיים, להפקות יופי, לייף סטייל, אווירה, מיתוג ותדמית.  נשמח לעזור לכם ביצירת תוכן ויזואלי המותאם בדיוק למותג שלכם ולשירות אותו אתם נותנים.