הפקות  מיתוג, תדמית ואווירה

"היופי הטמון בסגנון, בהרמוניה, בחן ובקצב הנכון – תלוי בפשטות שבהם"- אפלטון

בני אדם מטבעם נמשכים ליופי, לאסטתיקה ולהרמוניה, היופי קיים בכל דבר שמקיף אותנו, היופי סוחף אותנו, גורם לנו להתפלא, גורם לנו להתאהב. האני מאמין שלנו הוא שהשילוב בין ביזנס לפלז'ר הוא האידיאל, כי כשנהנים מהעשייה, היופי נולד ללא מאמץ. אנחנו מאמינים ביצירה מתוך תשוקה, מאמינים ביצירתיות, בשילוב תוכן איכותי עם ויזואליות נכונה, בחשיבה אחרת, בפנטזיות. המשפט המפורסם "אם אתה יכול לחלום על זה, אתה יכול לעשות את זה" נכתב בדיוק בשבילינו ואנחנו שמחים על כל הזדמנות לחלום בלי גבולות ואז להפוך את החלום למציאות.

Q ELITE BEAUTY הוא בוטיק הפקות אקסקלוסיבי הנותן מענה איכותי לבניית אסטרטגיית נראות לעסקים ואנשים פרטיים, להפקות יופי, לייף סטייל, אווירה, מיתוג ותדמית.

אנחנו מתמחים בהפקות בוטיק בקונספט ייחודיי, התפור בדיוק למידותיו של הלקוח שלנו. ההפקות שלנו מתואמות עד הפרט האחרון בדגש על הפרטים הקטנים ביותר. החל משלב אסטרטגיה שיווקית והגדרת ערכים, בחירת לוקשיין מושלם,  בניית סטיילינג ייחודי ומדוייק לנראות המותג, איפור ושיער מקצועיים, צילום על ידי צלם המתמחה בצילומי אופנה ולייף סטייל. ההפקה שלנו תמיד מאורגנת מ א' ועד ת' ואנחנו דואגים לכל פרט הכי קטן שיש.  הייחודיות שלנו היא ביכולת להגשים כל פנטזיה ויזואלית של הלקוח שלנו, לסייע בדיוק העשייה השיווקית שלו והכי חשוב להנות מתהליך היצירה.

בנוסף להפקות, אומני האיפור והטיפוח שלנו נותנים מענה של שירותי ביוטי לנשים המבקרות בארץ למטרות שונות ומבקשות לקבל שירות פרימיום באותה רמת איכות ומקצועיות אליה הן רגילות מהבית. עם לקוחותינו נמנות נשות עסקים המגיעות לארץ לענייני עבודה, מרצים בלאומיים המגיעים לכנסים, משפחות המגיעות מחו"ל לחגוג אירועים סביב מעגל החיים היהודי, כלות המגיעות להתחתן בארץ, נשים שהוזמנו לישראל על ידי גורמים ממשלתיים וכו'..

אודות חן

"את הדברים הכי טובים ויפים אי אפשר לראות ואי אפשר לגעת בהם, הם חייבים להיות מורגשים מהלב" – הלן קלר
נעים מאוד, שמי חן שקליאר ברששת ואני מייסדת ומנכ"לית של חברת Q ELITE BEAUTY.
כל חיי נמשכתי לעבודה עם אנשים, מגיל מאוד צעיר מאוד ידעתי שהייעוד שלי בחיים זה לעזור לאנשים להרגיש טוב עם עצמם.
סיימתי לימודי פסיכותרפיה בהצלחה ומתוך הבנה של מורכבות החיים, בחרתי לעסוק בצד המהנה והיפה שלהם. במשך עשור עבדתי בחברה גדולה בתחום המלונאות בתפקידי ניהול, שיווק ומכירות, התקדמתי לתפקידים בכירים ועם הזמן הרגשתי איך הלב שלי מאבד את התשוקה לעשייה.
החלטתי לא לוותר על האש שבוערת בי והקמתי חברה שעוסקת ביופי על כל רבדיו. אני אוהבת אנשים ולא מספיקה להתפלא מהנשים החזקות והמדהימות אותן אני פוגשת בדרך, אני אוהבת לעזור לנשים להרגיש מדהים עם עצמן, אני יודעת שיופי קיים בכל אחת ואחת מאתנו, אנחנו רק צריכות לתת לו רשות להתפרץ החוצה".

האהבה שלי לאנשים והתשוקה שלי לעשייה, הובילה אותי להקים את Q ELITE BEAUTY, חברה אחת, שתיתן מענה מקיף, רחב ועמוק למושג לייף סטייל איכותי, תטפל במגוון אספקטים בחיינו שלנו כנשות עסקים, תעזור לנו להיראות טוב, עם סטייל מעודכן, להרגיש טוב והכי חשוב להנות מהחיים שאנחנו יוצרות לעצמנו.